středa 14. března 2012
pátek 2. března 2012
7/52
Téma - LÁSKA. Mám hrozný skluz, ale nějak mi to poslední dobou nemyslí, nefotí, není prostě nějak chuť. Snad se to brzy zlomí.
středa 8. února 2012
6/52
Zadání tohoto týdne bylo LINIE, ČÁRY... Vzhledem k počasí toho moc venku nenachodíme a když, rozhodně se mi nechce vytahovat ruce z vyhřátých rukavic. Vybrala jsem si na focení tedy objekt domácí. Ten je za oříšek ochotný i spolupracovat, narozdíl od dětí :-)
úterý 31. ledna 2012
5/52
Téma pro tento týden - PROTIKLADY. Opět jsem byla bez nápadu. Nebo lépe řečeno nápady by byly, ale nevěděla jsem, jak je zrealizovat. A protože hodně času trávím v kuchyni, zvolila jsem cestu nejmenšího odporu a vyfotila protiklad KYSELÝ x SLADKÝ.
úterý 24. ledna 2012
4/52
Tématem 4. týdne byla PÍSMENA ABECEDY. Tentokrát jsem byla bez jakéhokoliv nápadu. To u mě není až tak neobvyklé, kreativita není moje sliná stránka. Po dnešním nákupu v knihkupectví mě napadlo tohle - knížka jako nejlepší uspořádání písmen.
neděle 15. ledna 2012
3/52
Téma pro nadcházející týden - OKO. Nejdříve mě napadlo oko na punčoše - zdálo se mi příliš otřepané. Pak mastné oko na polévce. To se mi nedařilo vyfotit, přece jen naše zeleninové polévky nejsou příliš mastné. Při večerním krmení mě napadlo - oko našeho Čumáka - činčilího kluka. Má ho jako korálek.
středa 11. ledna 2012
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)

