středa 14. března 2012

8/52

Téma ODRAZY. Stále se od nich nemůžu dorazit, tak snad bude fotka co nejdřív.

pátek 2. března 2012

7/52


Téma - LÁSKA.  Mám hrozný skluz, ale nějak mi to poslední dobou nemyslí, nefotí, není prostě nějak chuť. Snad se to brzy zlomí.

středa 8. února 2012

6/52


Zadání tohoto týdne bylo LINIE, ČÁRY... Vzhledem k počasí toho moc venku nenachodíme a když, rozhodně se mi nechce vytahovat ruce z vyhřátých rukavic. Vybrala jsem si na focení tedy objekt domácí. Ten je za oříšek ochotný i spolupracovat, narozdíl od dětí :-)

úterý 31. ledna 2012

5/52



Téma pro tento týden - PROTIKLADY.  Opět jsem byla bez  nápadu. Nebo lépe řečeno nápady by byly, ale nevěděla jsem, jak je zrealizovat. A protože hodně času trávím v kuchyni, zvolila jsem cestu  nejmenšího odporu a vyfotila protiklad KYSELÝ x SLADKÝ.

úterý 24. ledna 2012

4/52


Tématem 4. týdne byla PÍSMENA ABECEDY. Tentokrát jsem byla bez jakéhokoliv nápadu. To u mě není až tak neobvyklé, kreativita není moje sliná stránka. Po dnešním nákupu v knihkupectví mě napadlo tohle - knížka jako nejlepší uspořádání písmen.

neděle 15. ledna 2012

3/52


Téma pro nadcházející týden  -  OKO. Nejdříve mě napadlo oko na punčoše - zdálo se mi příliš otřepané. Pak mastné oko na polévce. To se mi nedařilo vyfotit, přece jen naše zeleninové polévky nejsou příliš mastné. Při  večerním krmení mě napadlo - oko našeho Čumáka - činčilího kluka. Má ho jako korálek.