čtvrtek 22. března 2012

12/52



Téma ryze jarní - ZELENÁ. To se fotilo dobře, obzvláště při takovém krásném jarním počasí.

pátek 16. března 2012

11/52



Tématem tohoto týdne bylo OKNO. Ano, nespletla jsem se, ani se dodatečně nevrátila k tématu oko. Jen první, co mě při slově  okno napadlo bylo: "Oko - do duše okno." A než fotit naše neumyté plasťáky...

pátek 2. března 2012

7/52


Téma - LÁSKA.  Mám hrozný skluz, ale nějak mi to poslední dobou nemyslí, nefotí, není prostě nějak chuť. Snad se to brzy zlomí.

středa 8. února 2012

6/52


Zadání tohoto týdne bylo LINIE, ČÁRY... Vzhledem k počasí toho moc venku nenachodíme a když, rozhodně se mi nechce vytahovat ruce z vyhřátých rukavic. Vybrala jsem si na focení tedy objekt domácí. Ten je za oříšek ochotný i spolupracovat, narozdíl od dětí :-)