čtvrtek 22. března 2012
pátek 16. března 2012
11/52
Tématem tohoto týdne bylo OKNO. Ano, nespletla jsem se, ani se dodatečně nevrátila k tématu oko. Jen první, co mě při slově okno napadlo bylo: "Oko - do duše okno." A než fotit naše neumyté plasťáky...
středa 14. března 2012
pátek 2. března 2012
7/52
Téma - LÁSKA. Mám hrozný skluz, ale nějak mi to poslední dobou nemyslí, nefotí, není prostě nějak chuť. Snad se to brzy zlomí.
středa 8. února 2012
6/52
Zadání tohoto týdne bylo LINIE, ČÁRY... Vzhledem k počasí toho moc venku nenachodíme a když, rozhodně se mi nechce vytahovat ruce z vyhřátých rukavic. Vybrala jsem si na focení tedy objekt domácí. Ten je za oříšek ochotný i spolupracovat, narozdíl od dětí :-)
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)


